Arıcan Bal

Hakkımızda

Biz Kimiz?

42 Yıllık tecrübe ve güvenle...

Binlerce yıldır varolan en eski besin ve şifa kaynağı kabul edilen bal, sağlıklı bir yaşamı sağlayacak en temel besin maddelerinden biridir.

Eczacı Cemal Arıcan ‘ın alternatif şifa kaynağı olarak nitelendirdiği balı eczanesinde bulundurarak başlayan süreci, arı ürünlerine artan talebi karşılayabilmek amacıyla 1978 yılında tesisleşerek faaliyete başladı. Fatih’teki ilk üretim tesisinde başlangıçta eczanelere pazarlanan bal, polen ve arı sütünden oluşan arı ürünlerine gıda sektöründen gelen ilgi ve istek doğrultusunda firmamız tüm sektöre hizmet vermeye başladı.

1987’de Güngören’deki şubemizi, 2009 yılında da Bağcılar’da bulunan modern üretim tesisimizi açarak tüketicimize en kaliteli balı hazırlamanın onurunu duymaktayız. Modern tesisimizde kaliteli, güvenilir ve hijyenik ürünler üretmek ve kaliteden asla ödün vermemek esas amacımızdır.

biz-kimiz-yeni

Kısaca Arıcan

1978

Kuruluş

Eczacı Cemal Arıcan alternatif şifa kaynağı olarak nitelendirdiği balı eczanesinde bulundurmaya başladı.

1987

Fatihteki Üretim Tesisimiz

Fatih’teki ilk üretim tesisinde başlangıçta eczanelere pazarlanan bal, polen ve arı sütünden oluşan arı ürünlerine gıda sektöründen gelen ilgi ve istek doğrultusunda firmamız tüm sektöre hizmet vermeye başladı.

2001

İkinci Şube

Fatihteki üretim tesisimizin kapasitesini, Güngörene ikinci şubemizi açarak arttırdık.

2009

Modern Üretim Tesisimiz

2009 yılında da Bağcılar’da bulunan modern üretim tesisimizi açarak tüketicimize en kaliteli balı hazırlamanın onurunu duymaktayız

2016

Kurumsal Markalaşma Revizyonu

Creative Director Mustafa Üçbaş eli ile tüm etiket ve kutu çalışmalarının revizyonu.

Mutlu Müşteriler

2019 - Arıcan Bal ® . Tüm hakları saklıdır. Powered by Metdijital