Arıcan Bal | Gizlilik ilkesi | Arıcan Yöresel Bal Gizlilik ve Güvenlik – Arıcan Yöresel Bal

Kurumsal

Arıcan Bal Kimdir?

Kurumsal sayfamızı ziyaret ederek hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

“aricanlezzetleri.com” 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Arıcan Lezzetleri’nden alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Arıcan Lezzetleri haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde Arıcan Lezzetlerine bildirebilirsiniz.

Arıcan Lezzetlerine vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Arıcan Bal

Merkez Mahallesi 5. Sokak No: 40 Bağcılar – İstanbul / Türkiye

T: 461 54 29